Hakkımızda

12Biz Şelale Lokum GIDA IMALAT SAN. TIC. PAZ. LTD. ŞTI. olarak, siz değerli müşterilerimize en güzel lokumları en hijyenik şekillerde ulaştırmayı kendimize misyon olarak belirlemiş durumdayız. Kendi fabrikalarımızda yaptığımız ürünlerimiz en uygun fiyata size ulaşırken 20 yıllık esnaflığımızı kullanırız.

Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verim üreten bir firma olmaktır.
Sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, Teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.
Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliğimizi arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.